2021 Güncel Çilingir Fiyatları

Hizmet 10:00 / 17:00 (Mesai) 17:00 / 22.00 (Akşam) 22:00 / 10:00 (Gece)
Ahşap Kapı Açma Ücreti 50 TL - 80 TL 80 TL - 100 TL 100 TL - 150 TL
Çelik Çekili Kapı Açma Ücreti 70 TL - 90 TL 80 TL - 100 TL 120 TL - 160 TL
Kilitli Kapı Açma Ücreti 90 TL - 110 TL 100 TL - 120 TL 130 TL - 160 TL
Kilit Değişimi Ücreti 50 TL + Kilit Ücreti 80 TL + Kilit Ücreti 100 TL + Kilit Ücreti
Kasa Açma Ücreti 150 TL - 250 TL 200 TL - 300 TL 250 TL - 400 TL
Oto Kilit Açma Ücreti 150 TL - 250 TL 200 TL - 300 TL 250 TL - 400 TL
Çelik Kapı Tamiri Ücreti 100 TL - 300 TL 100 TL - 300 TL 100 TL - 300 TL

Çilingir Fiyatları Çağırılan Saat, Konum, Kapının Kilit Şekline göre farklılıklar gösterebilir. Net fiyat almak için 0532 443 86 48 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden konumunuzu ve kapınızın bir fotoğrafını göndermenizi tavsiye etmekteyiz.

Bahçelievler Apartman Giriş Kapısı Onarımı

Bahçelievler Apartman Kapısı Tamiri Fiyatları Rehberi ile Size En Yakın Apartman Kapısı Tamircisinin Onaylanmış 2021 Onarım Tadilat Ücretlerini Karşılaştırın. Süprizle Karşılaşmayın. Sizin İçin En Kapsamlı Apartman kapısı tamir Ücretleri Rehberini Hazırladık. Fiyat Listesini incelediğinizde alacağınız hizmetin ücretinden emin olarak tamircinizi yanınıza çağıracaksınız. Rehberimiz üzerinden Apartman kapısı kapanmama, Apartman kapısı düşme, Apartman kapısı sürtme, Apartman kapısı yükseltme - kısaltma fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler apartman giriş kapısı tamiri insan ve eşya trafiğinin yoğun olarak yaşandığı yerlerden olduğunda çok sık görülür. Bunun yanı sıra kapılar ve dış cephede oldukları için güneş yağmur ve mevsim değişikliği gibi sebeplerden dolayı renk solması ahşapta çatlamalar gibi hasarlar meydana gelir. Bunun gibi dış cephe ve yoğun olarak kullanılan kapıların periyodik bakımları düzenli olarak yapılması gerekir. Firmamız olarak Bahçelievler apartman kapısı tamiri işlerini profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Bahçelievler Apartman Kapısı Kilit Arızası

Apartman giriş kapısı kilitleri, bas-aç otomatik şeklindedir. Bu kilitlerde genelde hava şartlarından ve çok fazla kullanıma bağlı kapanma ve ayar problemleri meydana gelir. Ayrıca voltajdan dolayı motor yanığı ve tesisat arızaları da görülmektedir. Bu tür kilitler hassas bakım ve ayar gerektiren kilitlerdir. Bu nedenle bu kilitlerin bakımı uzman servis tarafından yapılmalıdır.

Bahçelievler apartman kapısı tamiri işinde uzman ve deneyimli ustalar tarafından yapılır. Hidrolik yani kapı kapatıcı kapı kanadının ağırlığına göre seçilmeli. Mesela 120 kilogramlık bir kapıya 5 numarada bir kapı hidroliği kullanılmalı. Doğru numaralı kapı hidroliği ile verimli bir sonuç alınır. Aksi takdirde kapıda sürekli olarak yaşanan kapanma sorunları ile karşılaşılır.

Apartman giriş kapılarında güneş yağmur ve soğukla temas nedeni ile ahşap yüzeylerde çatlamalar görülür. Zaman içerisinde kapıda renk solması ya da vernik bozulması gibi hasarlar meydana gelir. Ayrıca kapıda yoğun kullanımdan dolayı çizilmeler ve ezilmelerde görülür.

Bahçelievler apartman kapısı tamiri uzman ekibi ile kapıdaki hasarı tespit eder ve buna uygun boya değişimi yapar. Ayrıca kapıdaki metal aksamın sabit kalması şartıyla yıpranmış apartman kapılarının dış cepheye dayanıklı bir ahşap kapıyla yenilenme işlemi de yapılır.

Bahçelievler Apartman Kapısı Tamiri Ne Kadar?

Apartman kapısı tamir ve bakım ücretleri kapının arızasına göre fiyatlarda değişkenlik gösterir. Apartman kapısı tamiri diğer kapılara göre işlemi daha uzundur ve dikkat gerektirir. Bahçelievler apartman kapısı tamiri için kullanmış olduğunuz tüm malzemeler birinci sınıf ve kaliteli malzemelerdir. Bu sayede kapıda tekrar aynı sorunlar kolay kolay yaşanmaz. Apartman kapı hidroliğinin bozulması kapı arızalarında en çok rastlanan sorundur.

Dış kapı hidroliğinin arızalanması oldukça ciddi sorunları beraberinde getirir. Apartman kapı hidroliği sorunu lapının tam olarak kapanmamasına ve güvenliği tehlikeye düşürecek bir duruma sebebiyet verir. Özellikle yeni teknoloji ile üretilen apartman kapılarında oluşan bu sorun kapının açılmasını ve kapanmasını engeller. Apartman kapı hidroliğinin bozulmasının en büyük sorunlarından biri de menteşe kısımlarının zaman içerisinde yerinden çıkmasıdır. Firma olarak her türlü apartman kapısı sorunu için sizlere profesyonel çözüm sunuyoruz. Ayrıca kullanmış olduğunuz her ürün için garanti vermekteyiz.

Özellikle müstakil tarzı olan evlerin güvenliği ilk başta bahçe ve daire kapılarından geçer. Kapıdaki itici mekanizma arıza yaptığında kapının tüm mekanizmasının yeniden yapılması gereklidir. Bu tür kapı arızası durumlarında mutlaka uzman kişilerden yardım alınması gerekli. Bizler firmamız olarak bu konuda sizlere garantili hizmet sunuyoruz. Kapı iticinin iç mekanizmasının kapı itme yayını değiştirerek kapıyı en başından yenilemeyi engelliyoruz.

Bu sayede siz de evlerinizde daha güvenli bir ortamda yaşamış olursunuz. Firmamıza ulaştığınız takdirde hiç vakit kaybetmeden size en kısa sürede kapı tamiri ve bakımı hizmeti sunuyoruz. Firmamız olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Mağduriyetinizi en kısa sürede gidermek ve sorunu çözmek için sizlerin yanındayız. Firmamıza bir telefon ile ulaşabilir ve kapı tamiri hizmeti alabilirsiniz.Ücret Tarifelerimiz

Bahçelievler Çilingir Fiyatları

Bahçelievler Çilingir Fiyatları Rehberi ile Evinize En Yakın Çilingirlerin Onaylanmış 2021 Çilingir Fiyatlarını Karşılaştırın. Kapıda Süprizle Karşılaşmayın. Bahçelievler Çilingir Fiyatları Rehberi ile Evinize En Yakın Çilingirlerin Onaylanmış 2021 Çilingir Fiyatlarını Karşılaştırın. Kapıda Süprizle Karşılaşmayın.

Bahçelievler Oto Çilingir Fiyatları

Bahçelievler oto çilingir bütün marka ve modelde ki araçlara asla zarar vermeden çilingir hizmeti veriyor. Oto çilingir hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken oldukça önemli detaylar vardır. Bu detaylar arasında ise araçların zarar görmeden açılması konusu yer alır. Aynı zamanda bu hizmette otomobiller için özel olarak tasarlanan çilingir cihazlarının kullanılması gereklidir. Farklı araç ve gereçler kullanılarak açılan araçlar da olumsuz durumlar yaşanabilir.

Bahçelievler Kasa Çilingir Fiyatları

Bahçelievler kasa çilingir hizmetleri şifresi unutulan kasaların açılması için sunulan hizmeti kapsar. Bu alanda aktif bir şekilde hizmet veren firmalar vardır. Kasa çilingir hizmetleri sadece şifresi unutulan kasaların açılmasında değil bunların yanı sıra oto çilingir hizmetlerini de kapsar. Kişiler değerli olan eşyalarını şifre dizaynı yapılan bir kasa içerisinden saklarlar. Ancak zaman geçince bu kasaların şifreleri unutulabilir. Bu durumda devreye giren kasa çilingir firmaları olaya müdahale ederek kasaları açma hizmeti verir.

Bahçelievler Çelik Kapı Tamiri Fiyatları

Sizin İçin En Kapsamlı çelik kapı tamir Ücretleri Rehberini Hazırladık. Fiyat Listesini incelediğinizde alacağınız hizmetin ücretinden emin olarak tamircinizi yanınıza çağıracaksınız. Rehberimiz üzerinden çelik kapı kapanmama, çelik kapı düşme, çelik kapı sürtme, çelik kapı yükseltme - kısaltma fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Villa Kapısı Tamiri Fiyatları

Bahçelievler villa kapısı tamiri gibi hizmetler çilingir hizmetleri kapsamına giriyor. Aynı zamanda çilingirler kilitlerin açılmasının yanı sıra bu tür kapı tamiri hizmetleri ile geniş bir alanda hizmet veriyorlar. Ülkemizde çeşitli kapı tiplerinin kilit sistemlerinin tamiri ya da yapımı gibi işlemler çilingir hizmetleri kapsamında sunuluyor. Bu tür hizmetler için ürüne özel taleplerde bulunabilirsiniz.

Bahçelievler Kilit Değiştirme Fiyatları

Bahçelievler Kilit Değiştirme insanların daha güvenli kilit sistemlerine ihtiyaç duyması ile birlikte ortaya çıkan bir özellik olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde kilit sistemlerinin hayata geçirilmesi ile birlikte aynı zamanda kilit sistemlerinin teknoloji ile birlikte yenilenmesi ihtiyacı da öne çıkıyor. Genel olarak yeni çıkan kilit sistemleri daha başarılı uygulamalar olarak ön plana çıkıyor.

Kale Kilit Değiştirme Fiyatları

Bahçelievler Kale kilit servisi genel olarak kale kilit tipi sistemlerin arızalanması ya da anahtarın içeride kalması gibi nedenler ile hizmet sunan meslek elemanları olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde genel olarak kilit sistemlerinin arızalanması ya da anahtarın unutulması gibi durumlarda bu tür hizmetler devreye giriyor. Ülkemizde sunulan bu tür hizmetler ile aynı zamanda insanların daha güvenli olarak evlerinde oturması için kilit değişimi de yine bu tür firmalar ve çilingir elemanları ile yerine getiriliyor.

Multlock Kilit Değiştirme Fiyatları

Bahçelievler Multlock kilit servisi genel olarak Multlock kilit tipi sistemlerin arızalanması ya da anahtarın içeride kalması gibi nedenler ile hizmet sunan meslek elemanları olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde genel olarak kilit sistemlerinin arızalanması ya da anahtarın unutulması gibi durumlarda bu tür hizmetler devreye giriyor. Ülkemizde sunulan bu tür hizmetler ile aynı zamanda insanların daha güvenli olarak evlerinde oturması için kilit değişimi de yine bu tür firmalar ve çilingir elemanları ile yerine getiriliyor.

Kaba Kilit Değiştirme Fiyatları

Bahçelievler Kaba kilit servisi genel olarak Kaba kilit tipi sistemlerin arızalanması ya da anahtarın içeride kalması gibi nedenler ile hizmet sunan meslek elemanları olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde genel olarak kilit sistemlerinin arızalanması ya da anahtarın unutulması gibi durumlarda bu tür hizmetler devreye giriyor. Ülkemizde sunulan bu tür hizmetler ile aynı zamanda insanların daha güvenli olarak evlerinde oturması için kilit değişimi de yine bu tür firmalar ve çilingir elemanları ile yerine getiriliyor.

Bahçelievler Bina Kapısı Tamiri Fiyatları

Bahçelievler Bina Kapısı Tamiri firmamız yıllardır sizlerin güvenliğini sağlamak için bina kapısı tamiri yapan bir firmadır. Menteşe düşmesi, ayar işlemleri, yere sürtme durumu ve boya gibi işlemlerin yapımında düşünmeden bizi arayın. Hızlı Servis ve kaliteli malzemelerimizle kapınız için gerekli olan her işlemin kısa sürede hallolmasına yardımcı olalım. Aynı zamanda motor ve hidrolik değişimi gibi işlemleri de garantili olarak yapıyoruz

Bahçelievler Apartman Kapısı Tamiri Fiyatları

Bahçelievler apartman giriş kapısı tamiri insan ve eşya trafiğinin yoğun olarak yaşandığı yerlerden olduğunda çok sık görülür. Bunun yanı sıra kapılar ve dış cephede oldukları için güneş yağmur ve mevsim değişikliği gibi sebeplerden dolayı renk solması ahşapta çatlamalar gibi hasarlar meydana gelir. Bunun gibi dış cephe ve yoğun olarak kullanılan kapıların periyodik bakımları düzenli olarak yapılması gerekir. Firmamız olarak Bahçelievler apartman kapısı tamiri işlerini profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Bahçelievler Dış Kapı Tamiri Fiyatları

Bozulan ya da kırılan kapılarınızı değiştirmeyip masrafa girmek istemeyebilirsiniz. Bu durumda diğer bir seçenek olan tamire yönelirsiniz. Tamir yeni bir kapı almaya nazaran daha ucuza gelecektir. Piyasada çok fazla kapı tamir şirketi bulunmadığından biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Bu az şirketlerden biri de Bahçelievler bölgesinde hizmet vermekte olan Bahçelievler dış kapı tamiri kuruluşudur.