2021 Güncel Çilingir Fiyatları

Hizmet 10:00 / 17:00 (Mesai) 17:00 / 22.00 (Akşam) 22:00 / 10:00 (Gece)
Ahşap Kapı Açma Ücreti 50 TL - 80 TL 80 TL - 100 TL 100 TL - 150 TL
Çelik Çekili Kapı Açma Ücreti 70 TL - 90 TL 80 TL - 100 TL 120 TL - 160 TL
Kilitli Kapı Açma Ücreti 90 TL - 110 TL 100 TL - 120 TL 130 TL - 160 TL
Kilit Değişimi Ücreti 50 TL + Kilit Ücreti 80 TL + Kilit Ücreti 100 TL + Kilit Ücreti
Kasa Açma Ücreti 150 TL - 250 TL 200 TL - 300 TL 250 TL - 400 TL
Oto Kilit Açma Ücreti 150 TL - 250 TL 200 TL - 300 TL 250 TL - 400 TL
Çelik Kapı Tamiri Ücreti 100 TL - 300 TL 100 TL - 300 TL 100 TL - 300 TL

Çilingir Fiyatları Çağırılan Saat, Konum, Kapının Kilit Şekline göre farklılıklar gösterebilir. Net fiyat almak için 0532 443 86 48 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden konumunuzu ve kapınızın bir fotoğrafını göndermenizi tavsiye etmekteyiz.

Bahçelievler Bina Kapısı Tamiri Ücretleri

Bahçelievler Bina Kapısı Tamiri Fiyatları Rehberi ile Size En Yakın Apartman Kapısı Tamircisinin Onaylanmış 2021 Onarım Tadilat Ücretlerini Karşılaştırın. Süprizle Karşılaşmayın. Sizin İçin En Kapsamlı bina kapısı tamir Ücretleri Rehberini Hazırladık. Fiyat Listesini incelediğinizde alacağınız hizmetin ücretinden emin olarak tamircinizi yanınıza çağıracaksınız. Rehberimiz üzerinden bina kapısı kapanmama, bina kapısı düşme, bina kapısı sürtme, bina kapısı yükseltme - kısaltma fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Bina Kapısı Tamiri firmamız yıllardır sizlerin güvenliğini sağlamak için bina kapısı tamiri yapan bir firmadır. Menteşe düşmesi, ayar işlemleri, yere sürtme durumu ve boya gibi işlemlerin yapımında düşünmeden bizi arayın. Hızlı Servis ve kaliteli malzemelerimizle kapınız için gerekli olan her işlemin kısa sürede hallolmasına yardımcı olalım. Aynı zamanda motor ve hidrolik değişimi gibi işlemleri de garantili olarak yapıyoruz.

Yaşadığımız ev yahut işyerinin güvenliği açısından dış kapılar çok önemlidir. Çünkü güvenlik dış kapıdan başlar. Bu sebeple dış kapı bakımları da bir hayli önemlidir. Bu kapıların uzun zaman bakımsız kullanılması, kapıların arızalanması az sebep olur. Bahçelievler bina kapısı tamiri firması olarak dış kapı bakımlarınızı yapıyoruz. Bu arızalar genelde kapının hidroliğinin arızalanması sonucu oluşur ve bu arıza kapının kapanmasını zorlaştırır.

5 Yıl Garantili Malzemeler

Bina kapısı güvenlik için çok mühim olduğu için bakım ve tamir için kullanılan malzemelerin de kalitesine son derece dikkat etmek gerekir. Bahçelievler bina kapısı tamiri firmamız hem en kaliteli malzemeleri kullanır hem de kullanılan malzemeler yerli üretimdir. Kapı tamiri son derece dikkatli ve kaliteli ürünler kullanılarak yapıldığı için tekrar aynı arızayı gösterme olasılığı çok düşüktür. Kullanılan ürünler, fiyatlandırmaya yansıtılmaz sadece işçilik ücreti alınır.

Bahçelievler Bina Kapısı Arızaları Nelerdir?

Kapı arızalarında en çok karşımıza çıkan problemlerden biri kapı hidroliğinin bozulmasıdır. Kapıda oluşan hidrolik arızası, yanında daha birçok sıkıntıyı getirmesi olasıdır. Çünkü hidrolik arızası kapının kapanmasını önler. Bu sebeple güvenliğiniz de tehlikeye girecektir. Yine sıkça rastlanan bina kapısı arızalarından biri de menteşe düşmesidir. Bahçelievler bina kapısı tamiri firmasının uzmanlık alanı olan kapı tamiri işleri için bizimle irtibata geçin.

Bahçelievler Kapı Hidroliği Tamiri Fiyatları

Kapı hidroliği tamiri oldukça önemlidir. Bu sebeple hidrolik tamiri için kaliteli ürün kullanan ve işinde uzman olan bir firma ile iletişim kurmanız önem arz eder. Bina kapıları çok fazla kullanıldığı için zamanla hasar alır ve ilk sağlamlığına kaybeder. Hidrolik kapının açılıp kapanmasını sağlayan parça olduğu için, bu parçanın arızalanması kapının açılıp kapanmasını zorlaştırmaya başlar.

Biraz daha zaman sonra kapının kapanma özelliği tamamen ortadan kalkar. Ve bu da güvenlik açısından çok ciddi bir problemdir. Bu problemin ortadan kalkması için hemen bir kapı tamir firması ile iletişime geçilmesi gerekir. Bahçelievler bina kapısı tamiri firması 7/24 bu alanda sizlere hizmet veriyor.

Bina güvenliği açısından büyük önem teşkil eden bina kapılarının sağlamlığı ve kalitesi çok önemlidir. Bu kapılarda zamanla çeşitli arızaları meydana gelmesi olasıdır. Bu arızalar genelde hidrolik yahut mekanizma ile alakalı arızalardır. Kapının mekanizması bozulduğu zaman, tüm mekanizmanın baştan yapılması gerekir. Böyle durumlarda uzman bir tamirciden yardım almanız gerekir. Bahçelievler bina kapısı tamiri firması bu konularda uzmanlaşmış ve yıllarca tecrübe kazanmıştır. Ve yaptığı her tamir için sizlere garanti verir. Kapı iticinin iç yayını değiştirerek kısa sürede sorunu ortadan kaldırır. Dolayısıyla sizlere daha güvenli ortamda yaşama imkânı sunar. Bu sebeple kapı arızası gibi durumlarda vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçmeniz önerilir.

Bahçelievler Bina Kapısı Tamiri hizmetleri kapsamında fiyat tarifesi kapının arızasına göre değişiklik gösterebilir. Apartman kapısı tamiri diğer kapılara göre daha hassastır ve tamir işlemi daha uzun sürebilir. Fiyatlarda buna göre ayarlanır. Ama Bahçelievler Bina Kapısı Tamiri firmamız bu konuda hassasiyet göstererek sizin bütçenizi düşünmüştür. Bu sebeple olabilecek en uygun fiyatlı hizmeti sizlere sunmuştur.Ücret Tarifelerimiz

Bahçelievler Çilingir Fiyatları

Bahçelievler Çilingir Fiyatları Rehberi ile Evinize En Yakın Çilingirlerin Onaylanmış 2021 Çilingir Fiyatlarını Karşılaştırın. Kapıda Süprizle Karşılaşmayın. Bahçelievler Çilingir Fiyatları Rehberi ile Evinize En Yakın Çilingirlerin Onaylanmış 2021 Çilingir Fiyatlarını Karşılaştırın. Kapıda Süprizle Karşılaşmayın.

Bahçelievler Oto Çilingir Fiyatları

Bahçelievler oto çilingir bütün marka ve modelde ki araçlara asla zarar vermeden çilingir hizmeti veriyor. Oto çilingir hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken oldukça önemli detaylar vardır. Bu detaylar arasında ise araçların zarar görmeden açılması konusu yer alır. Aynı zamanda bu hizmette otomobiller için özel olarak tasarlanan çilingir cihazlarının kullanılması gereklidir. Farklı araç ve gereçler kullanılarak açılan araçlar da olumsuz durumlar yaşanabilir.

Bahçelievler Kasa Çilingir Fiyatları

Bahçelievler kasa çilingir hizmetleri şifresi unutulan kasaların açılması için sunulan hizmeti kapsar. Bu alanda aktif bir şekilde hizmet veren firmalar vardır. Kasa çilingir hizmetleri sadece şifresi unutulan kasaların açılmasında değil bunların yanı sıra oto çilingir hizmetlerini de kapsar. Kişiler değerli olan eşyalarını şifre dizaynı yapılan bir kasa içerisinden saklarlar. Ancak zaman geçince bu kasaların şifreleri unutulabilir. Bu durumda devreye giren kasa çilingir firmaları olaya müdahale ederek kasaları açma hizmeti verir.

Bahçelievler Çelik Kapı Tamiri Fiyatları

Sizin İçin En Kapsamlı çelik kapı tamir Ücretleri Rehberini Hazırladık. Fiyat Listesini incelediğinizde alacağınız hizmetin ücretinden emin olarak tamircinizi yanınıza çağıracaksınız. Rehberimiz üzerinden çelik kapı kapanmama, çelik kapı düşme, çelik kapı sürtme, çelik kapı yükseltme - kısaltma fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Villa Kapısı Tamiri Fiyatları

Bahçelievler villa kapısı tamiri gibi hizmetler çilingir hizmetleri kapsamına giriyor. Aynı zamanda çilingirler kilitlerin açılmasının yanı sıra bu tür kapı tamiri hizmetleri ile geniş bir alanda hizmet veriyorlar. Ülkemizde çeşitli kapı tiplerinin kilit sistemlerinin tamiri ya da yapımı gibi işlemler çilingir hizmetleri kapsamında sunuluyor. Bu tür hizmetler için ürüne özel taleplerde bulunabilirsiniz.

Bahçelievler Kilit Değiştirme Fiyatları

Bahçelievler Kilit Değiştirme insanların daha güvenli kilit sistemlerine ihtiyaç duyması ile birlikte ortaya çıkan bir özellik olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde kilit sistemlerinin hayata geçirilmesi ile birlikte aynı zamanda kilit sistemlerinin teknoloji ile birlikte yenilenmesi ihtiyacı da öne çıkıyor. Genel olarak yeni çıkan kilit sistemleri daha başarılı uygulamalar olarak ön plana çıkıyor.

Kale Kilit Değiştirme Fiyatları

Bahçelievler Kale kilit servisi genel olarak kale kilit tipi sistemlerin arızalanması ya da anahtarın içeride kalması gibi nedenler ile hizmet sunan meslek elemanları olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde genel olarak kilit sistemlerinin arızalanması ya da anahtarın unutulması gibi durumlarda bu tür hizmetler devreye giriyor. Ülkemizde sunulan bu tür hizmetler ile aynı zamanda insanların daha güvenli olarak evlerinde oturması için kilit değişimi de yine bu tür firmalar ve çilingir elemanları ile yerine getiriliyor.

Multlock Kilit Değiştirme Fiyatları

Bahçelievler Multlock kilit servisi genel olarak Multlock kilit tipi sistemlerin arızalanması ya da anahtarın içeride kalması gibi nedenler ile hizmet sunan meslek elemanları olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde genel olarak kilit sistemlerinin arızalanması ya da anahtarın unutulması gibi durumlarda bu tür hizmetler devreye giriyor. Ülkemizde sunulan bu tür hizmetler ile aynı zamanda insanların daha güvenli olarak evlerinde oturması için kilit değişimi de yine bu tür firmalar ve çilingir elemanları ile yerine getiriliyor.

Kaba Kilit Değiştirme Fiyatları

Bahçelievler Kaba kilit servisi genel olarak Kaba kilit tipi sistemlerin arızalanması ya da anahtarın içeride kalması gibi nedenler ile hizmet sunan meslek elemanları olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde genel olarak kilit sistemlerinin arızalanması ya da anahtarın unutulması gibi durumlarda bu tür hizmetler devreye giriyor. Ülkemizde sunulan bu tür hizmetler ile aynı zamanda insanların daha güvenli olarak evlerinde oturması için kilit değişimi de yine bu tür firmalar ve çilingir elemanları ile yerine getiriliyor.

Bahçelievler Bina Kapısı Tamiri Fiyatları

Bahçelievler Bina Kapısı Tamiri firmamız yıllardır sizlerin güvenliğini sağlamak için bina kapısı tamiri yapan bir firmadır. Menteşe düşmesi, ayar işlemleri, yere sürtme durumu ve boya gibi işlemlerin yapımında düşünmeden bizi arayın. Hızlı Servis ve kaliteli malzemelerimizle kapınız için gerekli olan her işlemin kısa sürede hallolmasına yardımcı olalım. Aynı zamanda motor ve hidrolik değişimi gibi işlemleri de garantili olarak yapıyoruz

Bahçelievler Apartman Kapısı Tamiri Fiyatları

Bahçelievler apartman giriş kapısı tamiri insan ve eşya trafiğinin yoğun olarak yaşandığı yerlerden olduğunda çok sık görülür. Bunun yanı sıra kapılar ve dış cephede oldukları için güneş yağmur ve mevsim değişikliği gibi sebeplerden dolayı renk solması ahşapta çatlamalar gibi hasarlar meydana gelir. Bunun gibi dış cephe ve yoğun olarak kullanılan kapıların periyodik bakımları düzenli olarak yapılması gerekir. Firmamız olarak Bahçelievler apartman kapısı tamiri işlerini profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Bahçelievler Dış Kapı Tamiri Fiyatları

Bozulan ya da kırılan kapılarınızı değiştirmeyip masrafa girmek istemeyebilirsiniz. Bu durumda diğer bir seçenek olan tamire yönelirsiniz. Tamir yeni bir kapı almaya nazaran daha ucuza gelecektir. Piyasada çok fazla kapı tamir şirketi bulunmadığından biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Bu az şirketlerden biri de Bahçelievler bölgesinde hizmet vermekte olan Bahçelievler dış kapı tamiri kuruluşudur.