2021 Güncel Çilingir Fiyatları

Hizmet 10:00 / 17:00 (Mesai) 17:00 / 22.00 (Akşam) 22:00 / 10:00 (Gece)
Ahşap Kapı Açma Ücreti 50 TL - 80 TL 80 TL - 100 TL 100 TL - 150 TL
Çelik Çekili Kapı Açma Ücreti 70 TL - 90 TL 80 TL - 100 TL 120 TL - 160 TL
Kilitli Kapı Açma Ücreti 90 TL - 110 TL 100 TL - 120 TL 130 TL - 160 TL
Kilit Değişimi Ücreti 50 TL + Kilit Ücreti 80 TL + Kilit Ücreti 100 TL + Kilit Ücreti
Kasa Açma Ücreti 150 TL - 250 TL 200 TL - 300 TL 250 TL - 400 TL
Oto Kilit Açma Ücreti 150 TL - 250 TL 200 TL - 300 TL 250 TL - 400 TL
Çelik Kapı Tamiri Ücreti 100 TL - 300 TL 100 TL - 300 TL 100 TL - 300 TL

Çilingir Fiyatları Çağırılan Saat, Konum, Kapının Kilit Şekline göre farklılıklar gösterebilir. Net fiyat almak için 0532 443 86 48 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden konumunuzu ve kapınızın bir fotoğrafını göndermenizi tavsiye etmekteyiz.

Üsküdar Dış Kapı Tamiri Ücretleri

Üsküdar Dış Kapı Tamiri Fiyatları Rehberi ile Size En Yakın Apartman Kapısı Tamircisinin Onaylanmış 2021 Onarım Tadilat Ücretlerini Karşılaştırın. Süprizle Karşılaşmayın. Sizin İçin En Kapsamlı Dış Kapı tamir Ücretleri Rehberini Hazırladık. Fiyat Listesini incelediğinizde alacağınız hizmetin ücretinden emin olarak tamircinizi yanınıza çağıracaksınız. Rehberimiz üzerinden Dış Kapı kapanmama, Dış Kapı düşme, Dış Kapı sürtme, Dış Kapı yükseltme - kısaltma fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Bozulan ya da kırılan kapılarınızı değiştirmeyip masrafa girmek istemeyebilirsiniz. Bu durumda diğer bir seçenek olan tamire yönelirsiniz. Tamir yeni bir kapı almaya nazaran daha ucuza gelecektir. Piyasada çok fazla kapı tamir şirketi bulunmadığından biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Bu az şirketlerden biri de Üsküdar’de hizmet vermekte olan Üsküdar dış kapı tamiri kuruluşudur.

Bozulan kapılarınızın sağlamlaşması için çalışan ekibimiz çalışma düsturundan ödün vermeden tamir fedakarlıkla çalışır. İstanbul’un Üsküdar bölgesinde veya diğer bölgelerde oluşacak olan herhangi bir dış kapı sorununuzda artık ucuz bir şekilde probleminiz ortadan kaldırılacak.

Dış Kapı Tamirinin Yeni Kapı Almaya Göre Avantajları

Üsküdar dış kapı tamiri verdiği hizmetle bozulan kapı mekanizmalarınızın ya diğer kapı sorunlarınızın üstesinden gelir. Böylelikle kapılarınız açılırken, kapanırken size rahatlık sağlar. Yeni bir kapı almaya göre kapı tamiri yaptırtmanın avantajları şunlardır;

 • Dış kapınızı tamir ettirerek yeni bir kapı alırken ödeyeceğiniz mali masraftan kurtulursunuz.
 • Anahtar değişimine gerek kalmaz ve mevcut anahtarlarınızı kullanabilirsiniz.
 • En hızlı sürede hizmet alır ve anında tamiri yapılarak yeni kapı seçme ve takma sürecindeki kaybedeceğiniz zamandan tasarruf edersiniz.
 • Alışkın olduğunuz kapı kapatma hassasiyetinizi korur ve yeni kapı aldığınızda kapının kapatılma şekline alışma ihtiyacından kurtulursunuz.

Bu avantajların hepsi başlı başına dış kapı tamiri yaptırmak için altın olsa da mali olarak zorluğun giderilmesi en dikkat çeken ve önem taşıyan handikaptır.

Dış Kapı Tamiri Nasıl Yapılır?

Üsküdar dış kapı tamiri çalışanları en kısa sürede kapının tamirinin yapılacağı bölgeye gelir. Bölgeye gelen usta ekip çalışanları işinde uzman olduklarından kullandıkları aletlerle kapı tamirini en kısa sürede gerçekleştirirler. Kapının ihtiva ettiği alanı da en az mertebede kullanarak çalışanların geçişlerinde tamir boyunca sorun olmamasına çalışırlar. Bununla beraber tamir sonrasında tamir yapılan alan en temiz ve pak şekilde bırakılır.

Yaptırılması elzem olan dış kapı tamiri yapıldıktan sonra ödeme yetkili çalışanlara ya da servislere teslim edilir. Dış kapının tamiri en özenli şekilde yapılacağı için uzun vadede bir problem çıkmayacaktır tekrar kapıda. Bir sorun olması dahilinde tekrar yetkili servis aranarak sorunun ne olduğuna baktırılabilir. Eğer kapıda çalışanların unuttuğu bir şey olursa o da yapılır ve hiçbir ücret talebinde de bulunulmaz.

Üsküdar Dış Kapı tamiri aranarak yapılabilecek olan dış kapı tamirlerinin çalışmaya başlamazdan evvel ve dış kapı yapılıp ekiplerin dönmesi süreci şöyle işler;

 • Üsküdar dış kapı tamiri yetkili servisleri tarafınızca aranır.
 • Aranan ekipler hazır beklediğinden dış kapı tamirinin yapılacağı adresin verilmesi ile yola çıkarlar.
 • 15-30 dakika içerisinde dış kapı tamirinin yapılacağı bölgeye ulaşırlar.
 • Kapı tipinin belirlenmesi ve malzemelerin ayarlanması ile tamire başlayıp en kısa sürede tamiri tamamlarlar.
 • Tamirler en fazla 1 saat sürerler ama genelde bu saatin altında işler tamamlanır.
 • İş tamamlandıktan sonra çevre temizlik kontrolü yapar ve temizlik yapılacaksa yaparlar.
 • Son kontrolleri tamamlayıp işi sona erdirirler.

Bu süreç boyunca dış kapı tamirinde uzman ve profesyonelce hareket eden ekipler kapıların tamirini emin bir şekilde tamamlayıp geri dönerler.

İstanbul’un Üsküdar bölgesinde aktif olarak hizmet vermekte olan Üsküdar Dış Kapı Tamiri müşterilere hizmet vermek için müşterilerin arama yapmasını beklemekte. Eğer Üsküdar’de oturuyorsanız ve dış kapı tamiri ile ilgili problemleriniz varsa dış kapı tamiri yapan firmamızdan kaliteli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Böylelikle masrafları da kısmış olursunuz.Ücret Tarifelerimiz

Üsküdar Çilingir Fiyatları

Üsküdar Çilingir Fiyatları Rehberi ile Evinize En Yakın Çilingirlerin Onaylanmış 2021 Çilingir Fiyatlarını Karşılaştırın. Kapıda Süprizle Karşılaşmayın. Üsküdar Çilingir Fiyatları Rehberi ile Evinize En Yakın Çilingirlerin Onaylanmış 2021 Çilingir Fiyatlarını Karşılaştırın. Kapıda Süprizle Karşılaşmayın.

Üsküdar Oto Çilingir Fiyatları

Üsküdar oto çilingir bütün marka ve modelde ki araçlara asla zarar vermeden çilingir hizmeti veriyor. Oto çilingir hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken oldukça önemli detaylar vardır. Bu detaylar arasında ise araçların zarar görmeden açılması konusu yer alır. Aynı zamanda bu hizmette otomobiller için özel olarak tasarlanan çilingir cihazlarının kullanılması gereklidir. Farklı araç ve gereçler kullanılarak açılan araçlar da olumsuz durumlar yaşanabilir.

Üsküdar Kasa Çilingir Fiyatları

Üsküdar kasa çilingir hizmetleri şifresi unutulan kasaların açılması için sunulan hizmeti kapsar. Bu alanda aktif bir şekilde hizmet veren firmalar vardır. Kasa çilingir hizmetleri sadece şifresi unutulan kasaların açılmasında değil bunların yanı sıra oto çilingir hizmetlerini de kapsar. Kişiler değerli olan eşyalarını şifre dizaynı yapılan bir kasa içerisinden saklarlar. Ancak zaman geçince bu kasaların şifreleri unutulabilir. Bu durumda devreye giren kasa çilingir firmaları olaya müdahale ederek kasaları açma hizmeti verir.

Üsküdar Çelik Kapı Tamiri Fiyatları

Sizin İçin En Kapsamlı çelik kapı tamir Ücretleri Rehberini Hazırladık. Fiyat Listesini incelediğinizde alacağınız hizmetin ücretinden emin olarak tamircinizi yanınıza çağıracaksınız. Rehberimiz üzerinden çelik kapı kapanmama, çelik kapı düşme, çelik kapı sürtme, çelik kapı yükseltme - kısaltma fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Üsküdar Villa Kapısı Tamiri Fiyatları

Üsküdar villa kapısı tamiri gibi hizmetler çilingir hizmetleri kapsamına giriyor. Aynı zamanda çilingirler kilitlerin açılmasının yanı sıra bu tür kapı tamiri hizmetleri ile geniş bir alanda hizmet veriyorlar. Ülkemizde çeşitli kapı tiplerinin kilit sistemlerinin tamiri ya da yapımı gibi işlemler çilingir hizmetleri kapsamında sunuluyor. Bu tür hizmetler için ürüne özel taleplerde bulunabilirsiniz.

Üsküdar Kilit Değiştirme Fiyatları

Üsküdar Kilit Değiştirme insanların daha güvenli kilit sistemlerine ihtiyaç duyması ile birlikte ortaya çıkan bir özellik olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde kilit sistemlerinin hayata geçirilmesi ile birlikte aynı zamanda kilit sistemlerinin teknoloji ile birlikte yenilenmesi ihtiyacı da öne çıkıyor. Genel olarak yeni çıkan kilit sistemleri daha başarılı uygulamalar olarak ön plana çıkıyor.

Kale Kilit Değiştirme Fiyatları

Üsküdar Kale kilit servisi genel olarak kale kilit tipi sistemlerin arızalanması ya da anahtarın içeride kalması gibi nedenler ile hizmet sunan meslek elemanları olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde genel olarak kilit sistemlerinin arızalanması ya da anahtarın unutulması gibi durumlarda bu tür hizmetler devreye giriyor. Ülkemizde sunulan bu tür hizmetler ile aynı zamanda insanların daha güvenli olarak evlerinde oturması için kilit değişimi de yine bu tür firmalar ve çilingir elemanları ile yerine getiriliyor.

Multlock Kilit Değiştirme Fiyatları

Üsküdar Multlock kilit servisi genel olarak Multlock kilit tipi sistemlerin arızalanması ya da anahtarın içeride kalması gibi nedenler ile hizmet sunan meslek elemanları olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde genel olarak kilit sistemlerinin arızalanması ya da anahtarın unutulması gibi durumlarda bu tür hizmetler devreye giriyor. Ülkemizde sunulan bu tür hizmetler ile aynı zamanda insanların daha güvenli olarak evlerinde oturması için kilit değişimi de yine bu tür firmalar ve çilingir elemanları ile yerine getiriliyor.

Kaba Kilit Değiştirme Fiyatları

Üsküdar Kaba kilit servisi genel olarak Kaba kilit tipi sistemlerin arızalanması ya da anahtarın içeride kalması gibi nedenler ile hizmet sunan meslek elemanları olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde genel olarak kilit sistemlerinin arızalanması ya da anahtarın unutulması gibi durumlarda bu tür hizmetler devreye giriyor. Ülkemizde sunulan bu tür hizmetler ile aynı zamanda insanların daha güvenli olarak evlerinde oturması için kilit değişimi de yine bu tür firmalar ve çilingir elemanları ile yerine getiriliyor.

Üsküdar Bina Kapısı Tamiri Fiyatları

Üsküdar Bina Kapısı Tamiri firmamız yıllardır sizlerin güvenliğini sağlamak için bina kapısı tamiri yapan bir firmadır. Menteşe düşmesi, ayar işlemleri, yere sürtme durumu ve boya gibi işlemlerin yapımında düşünmeden bizi arayın. Hızlı Servis ve kaliteli malzemelerimizle kapınız için gerekli olan her işlemin kısa sürede hallolmasına yardımcı olalım. Aynı zamanda motor ve hidrolik değişimi gibi işlemleri de garantili olarak yapıyoruz

Üsküdar Apartman Kapısı Tamiri Fiyatları

Üsküdar apartman giriş kapısı tamiri insan ve eşya trafiğinin yoğun olarak yaşandığı yerlerden olduğunda çok sık görülür. Bunun yanı sıra kapılar ve dış cephede oldukları için güneş yağmur ve mevsim değişikliği gibi sebeplerden dolayı renk solması ahşapta çatlamalar gibi hasarlar meydana gelir. Bunun gibi dış cephe ve yoğun olarak kullanılan kapıların periyodik bakımları düzenli olarak yapılması gerekir. Firmamız olarak Üsküdar apartman kapısı tamiri işlerini profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Üsküdar Dış Kapı Tamiri Fiyatları

Bozulan ya da kırılan kapılarınızı değiştirmeyip masrafa girmek istemeyebilirsiniz. Bu durumda diğer bir seçenek olan tamire yönelirsiniz. Tamir yeni bir kapı almaya nazaran daha ucuza gelecektir. Piyasada çok fazla kapı tamir şirketi bulunmadığından biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Bu az şirketlerden biri de Üsküdar bölgesinde hizmet vermekte olan Üsküdar dış kapı tamiri kuruluşudur.