2021 Güncel Çilingir Fiyatları

Hizmet 10:00 / 17:00 (Mesai) 17:00 / 22.00 (Akşam) 22:00 / 10:00 (Gece)
Ahşap Kapı Açma Ücreti 50 TL - 80 TL 80 TL - 100 TL 100 TL - 150 TL
Çelik Çekili Kapı Açma Ücreti 70 TL - 90 TL 80 TL - 100 TL 120 TL - 160 TL
Kilitli Kapı Açma Ücreti 90 TL - 110 TL 100 TL - 120 TL 130 TL - 160 TL
Kilit Değişimi Ücreti 50 TL + Kilit Ücreti 80 TL + Kilit Ücreti 100 TL + Kilit Ücreti
Kasa Açma Ücreti 150 TL - 250 TL 200 TL - 300 TL 250 TL - 400 TL
Oto Kilit Açma Ücreti 150 TL - 250 TL 200 TL - 300 TL 250 TL - 400 TL
Çelik Kapı Tamiri Ücreti 100 TL - 300 TL 100 TL - 300 TL 100 TL - 300 TL

Çilingir Fiyatları Çağırılan Saat, Konum, Kapının Kilit Şekline göre farklılıklar gösterebilir. Net fiyat almak için 0532 443 86 48 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden konumunuzu ve kapınızın bir fotoğrafını göndermenizi tavsiye etmekteyiz.

Çelik Kapı Onarım Tadilat Ücreti

Çelik Kapı Tamiri Fiyatları Rehberi ile Size En Yakın Çelik Kapı Tamircisinin Onaylanmış 2021 Onarım Tadilat Fiyatlarını Karşılaştırın. Süprizle Karşılaşmayın. Sizin İçin En Kapsamlı çelik kapı tamir Ücretleri Rehberini Hazırladık. Fiyat Listesini incelediğinizde alacağınız hizmetin ücretinden emin olarak tamircinizi yanınıza çağıracaksınız. Rehberimiz üzerinden çelik kapı kapanmama, çelik kapı düşme, çelik kapı sürtme, çelik kapı yükseltme - kısaltma fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

bölgesinde bulunan evinizde ya da ofisinizde kullandığınız çelik kapılarda oluşacak arızalarda, çelik kapı tamiri hizmetini ayağınıza kadar getiriyoruz. Çelik kapılar bulunduğunuz yerin güvenliğini sağlayan en önemli unsurlardan biridir. Çelik kapılarda adı gereği çelik malzemeden imal edilmiş dayanıklı ve sağlam yapılardır. Fakat bu yapılar zamanla birtakım nedenlerden dolayı bozulabilir.

Bu durumlarda çilingirler çelik kapı tamiratı yapabilir. Bildiğiniz gibi kilitli kapı açan kişiler olarak tanınan çilingirler, kapı tamiri de yapabilmektedir. Bizler sizlere kapınızda oluşacak her olumsuz duruma karşı hizmet veriyoruz. Firmamız çelik kapı tamiri için her daim hizmetinizdedir.

Çelik Kapı Tamircisi Çağırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sizin güvenliğinizi sağlayan çelik kapınızın tamirini yine güvenilir bir firmaya yaptırmanız gerekmektedir. Sizlerin ve birlikte yaşadığınız sevdiklerinizin güvenliği ve huzuru için çelik kapınızın tüm fonksiyonlarının çalışması çok önemlidir. Deneyimli personeli ve eksiksiz ekipmanları ile sizlere kapı tamiri sunan tam donanımlı firmamıza sabah ve akşam dilediğiniz saatte iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bizler kapınızı tamir ederken onun daha yıllarca kullanılabilmesini ve uzun vadede tekrar sorun yaşanmaması için titizlikle çalışıyoruz. Sunduğumuz çelik kapı tamiri hizmetinde cebinizi de düşünerek uygun fiyatlarla kapınıza tamir ediyoruz.

Çelik Kapı Neden Bozulur?

Çelik kapılarda yaşanan birçok problemden bazıları yanlış yapılan montajdan kaynaklansa da bazıları da süregelen kullanımla ortaya çıkan arızalardır. Montaj yapılırken yuvasına iyice oturtulmayan kapılar ileri dönemde kolaylıkla arıza verir. Kapanmayan, gıcırdayan, kilitlenmeyen, anahtarla açılamayan ya da menteşesi bozulan tüm çelik kapılar arızalı sayılır. Yanlış kullanım veya çok fazla yüklenme gibi durumlarda çelik kapınızda sorunlar yaşanabilir. Yapmanız gereken firmamızı arayarak adres bildirmektir. Sizlere dakikalar içerisinde ulaşacak ekibimiz ile çelik kapınız kısa süre içerisinde tamir edilecektir.

Çelik Kapı Tamiri Nasıl Yapılır?

Güvenliğiniz için büyük önem arz eden, bulunduğunuz ev ya da ofisteki çelik kapınızda yere sürtünme, zor kapanma ya da kilitlenme gibi arızalar yaşanabilir. Çelik kapı da oluşabilecek bu gibi birçok arıza bulunmaktadır. Fakat kullanımı güvenli ve rahat olan bu kapıların arızalanması durumunda tamir için de birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalardan bazıları korsan olarak çalışmakta ve tekrar hizmet vererek sürekli ücret almak için uyanık davranmaktadır. Hem paranız hem de çelik kapınızın kullanım ömrü için bu gibi korsan firmalara itibar etmeyiniz. Bizler firma olarak yıllardır İstanbul'un birçok semtine hizmet verdik. İş ahlakımızdan ödün vermeyerek yüzlerce müşteri kazandık. Siz de güvenliğiniz için çelik kapı tamirinde kaliteli hizmet almak istiyor iseniz ekibimizden hemen destek alın. çelik kapı tamiri seçeneğimiz ile Kenya’nin her yerine, her evine hizmet veriyoruz.

Çelik Kapı Tamiri ve Onarım

Çelik kapı tamiri firmamızın verdiği hizmetlerden biridir. Sıklıkla kullanılan, evlerde ve ofislerde çokça tercih edilen çelik kapılarda bazen problemler yaşanabilir. Bizler bu yaşanan problemleri hızlı çözümler ve kısa süren tamir işlemleri ile kolayca ortadan kaldırıyoruz.

Firmamız yıllardır çelik kapı işlerinde deneyim ile uzmanlaşmış çalışanlarla sizlere yardımcı olmaktadır. İstanbul’da diğer tüm illere hizmet verdiğimiz gibi, ilçesine de hizmet sunmaktayız. çelik kapı tamiri gerektiğinde kilit açmakta ve kapı tamiratı yapmakta uzman ustalarımız ile kısa sürede kapı ile ilgili tüm sorunlarınızı bertaraf ediyoruz. Ayrıca kapı montajı, kapıların bakımı, menteşe onarma, kapı kesme gibi birçok hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Yaşayacağınız tüm kapı sorunlarında ve çilingir ihtiyacınızda firmamıza ulaşabilirsiniz.Ücret Tarifelerimiz

Çilingir Fiyatları

Çilingir Fiyatları Rehberi ile Evinize En Yakın Çilingirlerin Onaylanmış 2021 Çilingir Fiyatlarını Karşılaştırın. Kapıda Süprizle Karşılaşmayın. Çilingir Fiyatları Rehberi ile Evinize En Yakın Çilingirlerin Onaylanmış 2021 Çilingir Fiyatlarını Karşılaştırın. Kapıda Süprizle Karşılaşmayın.

Oto Çilingir Fiyatları

oto çilingir bütün marka ve modelde ki araçlara asla zarar vermeden çilingir hizmeti veriyor. Oto çilingir hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken oldukça önemli detaylar vardır. Bu detaylar arasında ise araçların zarar görmeden açılması konusu yer alır. Aynı zamanda bu hizmette otomobiller için özel olarak tasarlanan çilingir cihazlarının kullanılması gereklidir. Farklı araç ve gereçler kullanılarak açılan araçlar da olumsuz durumlar yaşanabilir.

Kasa Çilingir Fiyatları

kasa çilingir hizmetleri şifresi unutulan kasaların açılması için sunulan hizmeti kapsar. Bu alanda aktif bir şekilde hizmet veren firmalar vardır. Kasa çilingir hizmetleri sadece şifresi unutulan kasaların açılmasında değil bunların yanı sıra oto çilingir hizmetlerini de kapsar. Kişiler değerli olan eşyalarını şifre dizaynı yapılan bir kasa içerisinden saklarlar. Ancak zaman geçince bu kasaların şifreleri unutulabilir. Bu durumda devreye giren kasa çilingir firmaları olaya müdahale ederek kasaları açma hizmeti verir.

Çelik Kapı Tamiri Fiyatları

Sizin İçin En Kapsamlı çelik kapı tamir Ücretleri Rehberini Hazırladık. Fiyat Listesini incelediğinizde alacağınız hizmetin ücretinden emin olarak tamircinizi yanınıza çağıracaksınız. Rehberimiz üzerinden çelik kapı kapanmama, çelik kapı düşme, çelik kapı sürtme, çelik kapı yükseltme - kısaltma fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Villa Kapısı Tamiri Fiyatları

villa kapısı tamiri gibi hizmetler çilingir hizmetleri kapsamına giriyor. Aynı zamanda çilingirler kilitlerin açılmasının yanı sıra bu tür kapı tamiri hizmetleri ile geniş bir alanda hizmet veriyorlar. Ülkemizde çeşitli kapı tiplerinin kilit sistemlerinin tamiri ya da yapımı gibi işlemler çilingir hizmetleri kapsamında sunuluyor. Bu tür hizmetler için ürüne özel taleplerde bulunabilirsiniz.

Kilit Değiştirme Fiyatları

Kilit Değiştirme insanların daha güvenli kilit sistemlerine ihtiyaç duyması ile birlikte ortaya çıkan bir özellik olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde kilit sistemlerinin hayata geçirilmesi ile birlikte aynı zamanda kilit sistemlerinin teknoloji ile birlikte yenilenmesi ihtiyacı da öne çıkıyor. Genel olarak yeni çıkan kilit sistemleri daha başarılı uygulamalar olarak ön plana çıkıyor.

Kale Kilit Değiştirme Fiyatları

Kale kilit servisi genel olarak kale kilit tipi sistemlerin arızalanması ya da anahtarın içeride kalması gibi nedenler ile hizmet sunan meslek elemanları olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde genel olarak kilit sistemlerinin arızalanması ya da anahtarın unutulması gibi durumlarda bu tür hizmetler devreye giriyor. Ülkemizde sunulan bu tür hizmetler ile aynı zamanda insanların daha güvenli olarak evlerinde oturması için kilit değişimi de yine bu tür firmalar ve çilingir elemanları ile yerine getiriliyor.

Multlock Kilit Değiştirme Fiyatları

Multlock kilit servisi genel olarak Multlock kilit tipi sistemlerin arızalanması ya da anahtarın içeride kalması gibi nedenler ile hizmet sunan meslek elemanları olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde genel olarak kilit sistemlerinin arızalanması ya da anahtarın unutulması gibi durumlarda bu tür hizmetler devreye giriyor. Ülkemizde sunulan bu tür hizmetler ile aynı zamanda insanların daha güvenli olarak evlerinde oturması için kilit değişimi de yine bu tür firmalar ve çilingir elemanları ile yerine getiriliyor.

Kaba Kilit Değiştirme Fiyatları

Kaba kilit servisi genel olarak Kaba kilit tipi sistemlerin arızalanması ya da anahtarın içeride kalması gibi nedenler ile hizmet sunan meslek elemanları olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde genel olarak kilit sistemlerinin arızalanması ya da anahtarın unutulması gibi durumlarda bu tür hizmetler devreye giriyor. Ülkemizde sunulan bu tür hizmetler ile aynı zamanda insanların daha güvenli olarak evlerinde oturması için kilit değişimi de yine bu tür firmalar ve çilingir elemanları ile yerine getiriliyor.

Bina Kapısı Tamiri Fiyatları

Bina Kapısı Tamiri firmamız yıllardır sizlerin güvenliğini sağlamak için bina kapısı tamiri yapan bir firmadır. Menteşe düşmesi, ayar işlemleri, yere sürtme durumu ve boya gibi işlemlerin yapımında düşünmeden bizi arayın. Hızlı Servis ve kaliteli malzemelerimizle kapınız için gerekli olan her işlemin kısa sürede hallolmasına yardımcı olalım. Aynı zamanda motor ve hidrolik değişimi gibi işlemleri de garantili olarak yapıyoruz

Apartman Kapısı Tamiri Fiyatları

apartman giriş kapısı tamiri insan ve eşya trafiğinin yoğun olarak yaşandığı yerlerden olduğunda çok sık görülür. Bunun yanı sıra kapılar ve dış cephede oldukları için güneş yağmur ve mevsim değişikliği gibi sebeplerden dolayı renk solması ahşapta çatlamalar gibi hasarlar meydana gelir. Bunun gibi dış cephe ve yoğun olarak kullanılan kapıların periyodik bakımları düzenli olarak yapılması gerekir. Firmamız olarak apartman kapısı tamiri işlerini profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Dış Kapı Tamiri Fiyatları

Bozulan ya da kırılan kapılarınızı değiştirmeyip masrafa girmek istemeyebilirsiniz. Bu durumda diğer bir seçenek olan tamire yönelirsiniz. Tamir yeni bir kapı almaya nazaran daha ucuza gelecektir. Piyasada çok fazla kapı tamir şirketi bulunmadığından biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Bu az şirketlerden biri de bölgesinde hizmet vermekte olan dış kapı tamiri kuruluşudur.