2021 Güncel Çilingir Fiyatları

Hizmet 10:00 / 17:00 (Mesai) 17:00 / 22.00 (Akşam) 22:00 / 10:00 (Gece)
Ahşap Kapı Açma Ücreti 50 TL - 80 TL 80 TL - 100 TL 100 TL - 150 TL
Çelik Çekili Kapı Açma Ücreti 70 TL - 90 TL 80 TL - 100 TL 120 TL - 160 TL
Kilitli Kapı Açma Ücreti 90 TL - 110 TL 100 TL - 120 TL 130 TL - 160 TL
Kilit Değişimi Ücreti 50 TL + Kilit Ücreti 80 TL + Kilit Ücreti 100 TL + Kilit Ücreti
Kasa Açma Ücreti 150 TL - 250 TL 200 TL - 300 TL 250 TL - 400 TL
Oto Kilit Açma Ücreti 150 TL - 250 TL 200 TL - 300 TL 250 TL - 400 TL
Çelik Kapı Tamiri Ücreti 100 TL - 300 TL 100 TL - 300 TL 100 TL - 300 TL

Çilingir Fiyatları Çağırılan Saat, Konum, Kapının Kilit Şekline göre farklılıklar gösterebilir. Net fiyat almak için 0532 443 86 48 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden konumunuzu ve kapınızın bir fotoğrafını göndermenizi tavsiye etmekteyiz.

2021 Çilingir Fiyatları

Tüm Çilingir Fiyatları Yetkili Çilingirlerin Onaylanmış Ücretleridir. Çilingir Fiyatları Rehberi Sizin için İstanbul’da tüm çilingirlerinin fiyat listelerini araştırıp size en yakın çilingirden en uygun çilingir hizmeti alabilmeniz için kurulmuştur. Sitemizde göreceğiniz tüm fiyatlar güncel 2021 Çilingir Fiyatlarıdır.

İşinizden yorgun argın evinize geldiğinizde anahtarınızı kaybettiğinizi fark etmeniz kadar can sıkıcı bir durum olamaz. Hele bu durum yakınlarınızdan destek alamayacağınız gece saatlerinde yaşandıysa işiniz daha da zorlaşır. Neyse ki çilingirlik 7 gün 24 saat hizmet veren bir sektör. Günümüzde basit bir google aramasıyla evinize en yakın çilingirler bir telefon kadar yakın hale gelmekte.

Çilingir Fiyatları Rehberinde sunulan tüm fiyat listeleri Kale Kilit, Multi Lock Kilit, Yale Kilit’in sertifikalı ve yetkili çilingirleri tarafından verilmiştir. Sitemiz üzerinden çağırdığınız çilingir ÇilingirFiyatları.com’da yayınlanan fiyatlara uymakla sorumludur. Sorumluluğunu Yerine getirmeyen çilingirler derhal sistemden çıkarılırlar.

En Uygun Çilingir Ücreti Nasıl Alırım ?

Çilingir Rehberinde 5 Adımda En Ucuz Çilingir Ücreti ile Kapınızı Açtırırsınız. İşinizden yorgun argın evinize geldiğinizde anahtarınızı kaybettiğinizi fark etmeniz kadar can sıkıcı bir durum olamaz. Hele bu durum yakınlarınızdan destek alamayacağınız gece saatlerinde yaşandıysa işiniz daha da zorlaşır. Neyse ki çilingirlik 7 gün 24 saat hizmet veren bir sektör. Günümüzde basit bir google aramasıyla evinize en yakın çilingirler bir telefon kadar yakın hale gelmekte.

Ancak herkes gibi sizde gece yarısı çağırdığınız çilingirin kapınıza geldikten sonra size ekstra masraf çıkarmasından endişe ediyor olabilirsiniz. İşte bu nedenle Çilingir Fiyatları Rehberi Tam Size Göre 6 Adımda En Uygun Fiyat

1 – Bulunduğunuz İlçe ve Mahalleyi Seçersiniz.
2 – Mahallenizde ki 2021 Çilingir Fiyatlarını incelersiniz. Bu arada sizin için en uygun çilingir servis hizmeti veren firmaları seçtiğimizi hatırlatırız.
3 – Alacağınız çilingirlik hizmetinin ücretini öğrendikten sonra Çilingiri Ara Butonunu tıklayarak veya Whatapp Mesajı Gönder butonuna tıklayarak en yakın nöbetçi çilingir ile irtibat kurarsınız.
4 – Kapı arızanız var ise arızayı gösteren kısa bir video çekerek çilingirinize gönderirsiniz.
5 – Site üzerinde ki güncel 2021 çilingir ücretleri üzerinden mutabık kalarak çilingire konumunuzu gönderirsiniz.
6 – Nöbetçi Çilingir 20 dakika içerisinde gönderdiğiniz konuma gelerek size yardımcı olur. İlave bir hizmet istemediğiniz sürece Asla Sizden Ekstra bir çilingir ücreti istemez.

çilingir fiyatları aynı zamanda çeşitli anahtarcılara göre değişebiliyor ve aynı zamanda çilingir gidilen mesafeye göre de ücret alabiliyor. Günümüzde çilingir ihtiyacı her zaman karşımıza çıkabiliyor. Aynı zamanda çilingir ihtiyacının karşılanması açısından bir mesai kavramı olmadığından dolayı her gün ya da her saat çilingir ihtiyacı hissedebiliyoruz.

Çilingir çalışma alanları sadece evler ile sınırlı değil. Bunun yanında çilingir ihtiyacı aynı zamanda arabalar ve iş yerleri için de talep edilen bir ihtiyaç olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde birçok insan anahtarı unutabiliyor. Bu tür nedenlerden dolayı evlerin bir çilingir yardımı ile açılması ihtiyacı ortaya çıkıyor. Bu tür sorunların üstesinden gelmek açısından çilingir çağırmak büyük önem arz ediyor.

En Yakın Çilingir

Çilingir hizmetleri arabaların kilitli kalması durumunda da ihtiyaç duyulan bir hizmet alanıdır. Aynı zamanda bu tür ihtiyaçlar için her zaman bir çilingir numarasına ihtiyaç duyulabiliyor. Günümüzde çilingirler ile bu tür ihtiyaçların karşılanması ile birlikte aynı zamanda arabalarda kalan anahtarların yeniden bulunması mümkün olabiliyor.

Güvenlik açısından güvenilir çilingirler ile çalışmak önem arz ediyor. Çilingirler genellikle çalışma mesaisi olarak farklı zaman dilimlerinde çalıştıklarından dolayı her zaman bu tür hizmetler için bir numarayı hazır bulundurmak önem arz ediyor. çilingir fiyatları genellikle uygun fiyatlar ile sunuluyor.

Evlerin kapısını açma konusunda mahir olan çilingirler aynı zamanda güvenlik açısından önemlidirler. Evinizin kapısını açan çilingirlerin oda kaydının olup olmadığına dikkat etmek gerekebiliyor. Bu tür nedenlerden dolayı çilingir çağırırken güvenilir bir çilingir daha iyi oluyor. Ülkemizde çilingirler ve anahtarcılar odasına kayıtlı olan çilingirler ile iş yapmak her zaman daha güvenli oluyor.

Bu konuda aynı zamanda çilingirin özverili ve dikkatli olması önem taşıyor. Evinizin kilidinin açılırken bozulması istenmeyen bir durum olarak ön plana çıktığından dolayı güvenilir bir çilingir her zaman ihtiyaç duyulan bir meslek oluyor. çilingir fiyatları yanı sıra çilingirin güvenilir olması da ayrı bir önem taşıyor. Ülkemizde bu meslek grubu elemanları normalde odaya kayıtlı olmak zorundadır.

Çilingir Ücretleri

Güvenilir bir çilingirde aranan bazı özellikler bulunuyor. En başta gelen özellikleri çilingirlerin genellikle usta ve deneyimli olmasıdır. Kilitli bir kapıyı açarken kapınızın kilit sisteminin bozulması sonucu evinizin güvenliğinde bir sorun ortaya çıkacaktır. Aynı zamanda bu tür sorunların ortadan kaldırılması amacı ile çilingirlerin önemli görevlerinin ön plana çıktığı biliniyor.

İşini bilen, insanların beklentilerini karşılayan çilingir çözümleri ile insanların güvenlik konusunda endişe duymamaları sağlanabiliyor. Günümüzde çilingir denilince aynı zamanda kilit ya da anahtar yapan elemanlar da ön plana çıkıyor. Bu tür nedenlerden dolayı çilingirlerden kilit ya da anahtar yapımı için de hizmet alabilirsiniz. Ülkemizde odaya kayıtlı çok sayıda çilingir ustası bulunuyor.

Genel olarak ülkemizde çilingir fiyatları beklenilen seviyede olduğundan dolayı insanların bu tür meslek erbabına ulaşması mümkün olabiliyor. Genel olarak düşük olmakla birlikte işin sofistike olup olmamasına bağlı olarak çilingirlerin belirli özelliklere bakarak daha yüksek maliyetler ile iş yaptığı da oluyor. Günümüzde çilingirlik usta çırak ilişkisi ile ilerleyen bir meslek dalı olarak ön plana çıkıyor.

Çilingirlik konusunda hizmet almak, kapıların yanı sıra çeşitli şifreleri ve kasaları açtırmak için bizden hizmet alabilirsiniz. Temel prensiplerimiz arasında bulunan yüksek müşteri memnuniyeti ile sizlere hizmet veriyoruz. Aynı zamanda sunduğumuz hizmetler ile hızlı bir şekilde sorunların ortadan kalkması adına faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.Ücret Tarifelerimiz

Çilingir Fiyatları

Çilingir Fiyatları Rehberi ile Evinize En Yakın Çilingirlerin Onaylanmış 2021 Çilingir Fiyatlarını Karşılaştırın. Kapıda Süprizle Karşılaşmayın. Çilingir Fiyatları Rehberi ile Evinize En Yakın Çilingirlerin Onaylanmış 2021 Çilingir Fiyatlarını Karşılaştırın. Kapıda Süprizle Karşılaşmayın.

Oto Çilingir Fiyatları

oto çilingir bütün marka ve modelde ki araçlara asla zarar vermeden çilingir hizmeti veriyor. Oto çilingir hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken oldukça önemli detaylar vardır. Bu detaylar arasında ise araçların zarar görmeden açılması konusu yer alır. Aynı zamanda bu hizmette otomobiller için özel olarak tasarlanan çilingir cihazlarının kullanılması gereklidir. Farklı araç ve gereçler kullanılarak açılan araçlar da olumsuz durumlar yaşanabilir.

Kasa Çilingir Fiyatları

kasa çilingir hizmetleri şifresi unutulan kasaların açılması için sunulan hizmeti kapsar. Bu alanda aktif bir şekilde hizmet veren firmalar vardır. Kasa çilingir hizmetleri sadece şifresi unutulan kasaların açılmasında değil bunların yanı sıra oto çilingir hizmetlerini de kapsar. Kişiler değerli olan eşyalarını şifre dizaynı yapılan bir kasa içerisinden saklarlar. Ancak zaman geçince bu kasaların şifreleri unutulabilir. Bu durumda devreye giren kasa çilingir firmaları olaya müdahale ederek kasaları açma hizmeti verir.

Çelik Kapı Tamiri Fiyatları

Sizin İçin En Kapsamlı çelik kapı tamir Ücretleri Rehberini Hazırladık. Fiyat Listesini incelediğinizde alacağınız hizmetin ücretinden emin olarak tamircinizi yanınıza çağıracaksınız. Rehberimiz üzerinden çelik kapı kapanmama, çelik kapı düşme, çelik kapı sürtme, çelik kapı yükseltme - kısaltma fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Villa Kapısı Tamiri Fiyatları

villa kapısı tamiri gibi hizmetler çilingir hizmetleri kapsamına giriyor. Aynı zamanda çilingirler kilitlerin açılmasının yanı sıra bu tür kapı tamiri hizmetleri ile geniş bir alanda hizmet veriyorlar. Ülkemizde çeşitli kapı tiplerinin kilit sistemlerinin tamiri ya da yapımı gibi işlemler çilingir hizmetleri kapsamında sunuluyor. Bu tür hizmetler için ürüne özel taleplerde bulunabilirsiniz.

Kilit Değiştirme Fiyatları

Kilit Değiştirme insanların daha güvenli kilit sistemlerine ihtiyaç duyması ile birlikte ortaya çıkan bir özellik olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde kilit sistemlerinin hayata geçirilmesi ile birlikte aynı zamanda kilit sistemlerinin teknoloji ile birlikte yenilenmesi ihtiyacı da öne çıkıyor. Genel olarak yeni çıkan kilit sistemleri daha başarılı uygulamalar olarak ön plana çıkıyor.

Kale Kilit Değiştirme Fiyatları

Kale kilit servisi genel olarak kale kilit tipi sistemlerin arızalanması ya da anahtarın içeride kalması gibi nedenler ile hizmet sunan meslek elemanları olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde genel olarak kilit sistemlerinin arızalanması ya da anahtarın unutulması gibi durumlarda bu tür hizmetler devreye giriyor. Ülkemizde sunulan bu tür hizmetler ile aynı zamanda insanların daha güvenli olarak evlerinde oturması için kilit değişimi de yine bu tür firmalar ve çilingir elemanları ile yerine getiriliyor.

Multlock Kilit Değiştirme Fiyatları

Multlock kilit servisi genel olarak Multlock kilit tipi sistemlerin arızalanması ya da anahtarın içeride kalması gibi nedenler ile hizmet sunan meslek elemanları olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde genel olarak kilit sistemlerinin arızalanması ya da anahtarın unutulması gibi durumlarda bu tür hizmetler devreye giriyor. Ülkemizde sunulan bu tür hizmetler ile aynı zamanda insanların daha güvenli olarak evlerinde oturması için kilit değişimi de yine bu tür firmalar ve çilingir elemanları ile yerine getiriliyor.

Kaba Kilit Değiştirme Fiyatları

Kaba kilit servisi genel olarak Kaba kilit tipi sistemlerin arızalanması ya da anahtarın içeride kalması gibi nedenler ile hizmet sunan meslek elemanları olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde genel olarak kilit sistemlerinin arızalanması ya da anahtarın unutulması gibi durumlarda bu tür hizmetler devreye giriyor. Ülkemizde sunulan bu tür hizmetler ile aynı zamanda insanların daha güvenli olarak evlerinde oturması için kilit değişimi de yine bu tür firmalar ve çilingir elemanları ile yerine getiriliyor.

Bina Kapısı Tamiri Fiyatları

Bina Kapısı Tamiri firmamız yıllardır sizlerin güvenliğini sağlamak için bina kapısı tamiri yapan bir firmadır. Menteşe düşmesi, ayar işlemleri, yere sürtme durumu ve boya gibi işlemlerin yapımında düşünmeden bizi arayın. Hızlı Servis ve kaliteli malzemelerimizle kapınız için gerekli olan her işlemin kısa sürede hallolmasına yardımcı olalım. Aynı zamanda motor ve hidrolik değişimi gibi işlemleri de garantili olarak yapıyoruz

Apartman Kapısı Tamiri Fiyatları

apartman giriş kapısı tamiri insan ve eşya trafiğinin yoğun olarak yaşandığı yerlerden olduğunda çok sık görülür. Bunun yanı sıra kapılar ve dış cephede oldukları için güneş yağmur ve mevsim değişikliği gibi sebeplerden dolayı renk solması ahşapta çatlamalar gibi hasarlar meydana gelir. Bunun gibi dış cephe ve yoğun olarak kullanılan kapıların periyodik bakımları düzenli olarak yapılması gerekir. Firmamız olarak apartman kapısı tamiri işlerini profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Dış Kapı Tamiri Fiyatları

Bozulan ya da kırılan kapılarınızı değiştirmeyip masrafa girmek istemeyebilirsiniz. Bu durumda diğer bir seçenek olan tamire yönelirsiniz. Tamir yeni bir kapı almaya nazaran daha ucuza gelecektir. Piyasada çok fazla kapı tamir şirketi bulunmadığından biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Bu az şirketlerden biri de bölgesinde hizmet vermekte olan dış kapı tamiri kuruluşudur.